Click aici »

Asistent manager/ secretara

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
200 EUR
Oras(e)
Bucuresti, Ploiesti, Urziceni Bucuresti Ploiesti Urziceni
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
31-12-2011
Data actualizare
31-12-2011

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 3 intrebari.

Descrierea postului

- Preluarea si gestionarea apelurilor telefonice si a mail-urilor;
- Redactarea si transmiterea corespondentei, adreselor catre clienti, furnizori;
- Elaborarea de rapoarte specifice si gestionarea unei baze de date;
- Diverse activitati administrative;
- Contabilitate primara.

Cerinte

- Foarte bune cunostinte operare PC, MS OFFICE si internet;
- Abilitati de comunicare, adaptabilitate;
- Seriozitate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Posibilitatea de dezvoltare profesionala si personala;
- Mediu de lucru stimulant.