Click aici »

Asistent manager - secretara

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari, Secretariat/Administrativ
Data introducerii
02-07-2018
Data actualizare
07-06-2019

Powertrust

» 1 job nou de la aceeasi firma

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Facultate (terminata)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

- Indeplineste sarcinile administrative legate de buna desfasurare a secretariatului;
- Receptioneaza si redirectioneaza apelurile primite;
- Transmite documentele prin curierat, fax, e-mail;
- Primeste vizitatorii si anunta persoanele de contact din cadrul companiei;
- Completeaza si inregistreaza informatiile in sistem;
- Verifica si actualizeaza diferite rapoarte;
- Stabileste intalnirile managerului in functie de agenda acestuia;
- Arhiveaza corespondenta, documentele si dosarele legate de activitatea de secretariat a managerului;
- Realizeaza activitati de natura organizatorica interna si de protocol;
- Informeaza seful direct in legatura cu orice problema care apare, tinandu-l la curent cu activitatile derulate;
- Mentine relatii profesionale cu toti partenerii si furnizorii externi;

Cerinte

- Studii superioare finalizate;
- Experienta profesionala practica in relationarea cu clientii;
- Abilitati de comunicare, vanzare si negociere;
- Capacitate de analiza, organizare si planificare;
- Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu;
- Cunoastere minima a utilizarii echipamentelor IT si operarea programelor precum MS Office (Word, Excel, Powerpoint);
- Constituie avantaj cunostinte de web design si Prestashop;
- Optional permis de conducere categoria B. (constituie avantaj);

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu motivant
- bonus de performanta
- discount la achizitionarea produselor si serviciilor din portofoliul companiei