Click aici »

Asistent Manager/ Receptioner

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
30-07-2018
Data actualizare
30-07-2018

Descrierea postului

Candidatul ideal

Cautam un coleg/colega proaspat absolvent liceu sau facultate, ori actualmente student, pentru activitate secretariat/administratie.

Care va fi rolul tau in companie?

Responsabilitatile jobului:

- activitati administrative
- realizarea comenzilor
- contactarea diferitilor furnizori prin email si telefon
- facturare clienti
- mici traduceri in si din limba engleza
- intretinerea bazei de date cu diferite utilitati (gaz, apa, curent etc)
- monitorizarea indepliniirii sarcinilor si termenelor
- participarea in organizarea evenimentelor interne si externe ( workshopuri, seminarii, targuri, expozitii, etc)
- mentinerea agendei zilnice de lucru
- programarea clientilor
- inscrierea cursantilor
- redactare documente
- realizeaza prezentari
- indeplineste diverse sarcini de secretariat
- receptioneaza corespondenta
- directioneaza si gestioneaza facturile catre departamentul de contabilitate
- cauta anumite informatii sau materiale pe internet
- pregatirea salii de curs
- organizeaza delegatii si deplasari (bilete de avion, cazare, etc)
- intocmirea pontajului

Cerinte

- Cunostinte utilizare Microsoft Office, in special Excel
- Cunostinte de utilizare Google Drive
- Limba engleza minim nivel conversatie
- Dorinta de a invata, a munci si a se dezvolta
- Persoana sociabila, proactiva, prezentabila
- Mod de lucru independent, abilitati organizatorice, implicare personala, gandire analitica
- Excelente abilitati de comunicare si relationare
- Atentie la detalii
- Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca

Oferta (bonusuri, beneficii)

Ce iti oferim?

- Laptop performant
- Mediu de lucru placut
- Bonusuri de performanta
- Discounturi semnificative la produse
- Proceduri gratuite de infrumusetare
- Acces la traininguri de specialitate
- Iti punem la dispozitie un plan de cariera
- Indrumare de specialitate
- Echipa tanara si inovativa

Asteptam emailul tau la care sa atasezi o scrisoare de intentie in care sa ne povestesti putin despre tine si ce te-ar motiva la acest job.

Asteptam sa te cunoastem!