Click aici »

Asistent manager/ Operator calculator

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ, Finante/Contabilitate
Data introducerii
10-09-2014
Data actualizare
10-09-2014

Descrierea postului

-Emitere facturi
-Verificarea si introducerea facturilor de la furnizori
- Contabilitate primara
-Inregistreaza electronic corespondenta intrata in societate
-Transmite corespondenta catre clienti si parteneri
-Verificarea instrumentelor de plata;
-Urmareste scadentele la facturi
-Gestionarea limitelor de credit in sistemul contabil.
-Realizarea rapoarte de activitate
-Urmarirea incasarilor si relatiei cu clientii
-Intocmeste diverse rapoarte lunare
-Realtioneaza cu clientii interni si externi
-Relationeaza cu furnizorii externi
-Asistenta suport tehnic prin Telefon si e-mail
-Preia comenzi si raspunde la solicitarile clientilor

Cerinte

-OPERARE PC (MS Office: Word, Excel, Outlook, Browser Internet);
-LIMBA ENGLEZA avansat
- Limba Italiana/Bulgara /Ungara /Franceza /Germana - reprezinta un plus (nu este obligatorie )
-Cunostinte de geografie a Europei
-Vrem o persoana tanara si ambitioasa care sa doreasca sa se perfectioneze , sa invete si sa creasca alaturi de noi pe termen lung.

Aptitudini
Capacitatea de a asimila rapid noi cunostinte
Viteza de reactie
Persoana foarte foarte organizata
Responsabilitate
Dorinta de afirmare profesionala
Gandire logica , structurata .
Capacitatea de a lucra sub stres si termene limita .

Oferta (bonusuri, beneficii)

-Salariu competitiv ;
- Prime lunare /anuale in functie de performantele companiei ;
-Mediu de lucru placut care sustine dezvoltarea profesionala si personala