Click aici »

Asistent Manager Contabilitate

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Serviciu clienti, Secretariat/Administrativ
Data introducerii
08-01-2014
Data actualizare
07-02-2014

Descrierea postului

- Indeplineste activitati zilnice de secretariat;
- Asigura suportul necesar la nivelul managementului;
- Comunica cu celelalte departamente din cadrul companiei, pentru oferirea unei asistente eficiente;
- Intocmeste prezentari, statistici si rapoarte conform solicitarilor;
- Redacteaza coresponden?a de afaceri;
- Gestioneaza, centralizeaza, indosariaza documentele prelucrate;
- Preia si transmite apelurile telefonice/mesajele pentru directorul general;
- Distribuie catre compartimentele vizate mesajele primite din partea partenerilor, clien?ilor si a celorlal?i angajati,
- Pregateste protocolul corespunzator;
- Pastreaza confidentialitatea tuturor informatiilor si activitatilor.

Cerinte

- capacitate foarte buna de organizare, de -respectare a termenelor limita
- persoana dinamica, activa, rezistenta la stres
- capacitate de sinteza si analiza
- cunostinte de limba engleza obligatoriu (cunoasterea limbii bulgare constituie un avantaj dar nu este obligatorie)
- operare calculator
- cunostinte bune de operare MS OFFICE;
- foarte bune abilitati de comunicare;
- persoana dinamica;
- atitudine proactiva,

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu Fix (ce se modifica in functie de realizari si vechime)
Prime de sarbatori