Click aici »

Asistent manager / Asistent vanzari

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
27-01-2015
Data actualizare
17-10-2017
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 2 ani experienta in unul din domeniile: Comert, Constructii/Imobiliare, Finante/Contabilitate, Marketing, Secretariat/Administrativ, Vanzari
Nivel minim de studii: Liceu

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

- gestionarea eficienta a zonei alocate pentru a identifica potentiali clienti;
- gestionarea eficienta a portofoliului de clienti alocati;
- promovarea si comercializarea produselor si serviciilor companiei din domeniul materialelor de constructii;
- asigura clientilor consultanta tehnica specifica;

Cerinte

- Cunoasterea principiilor si metodelor pentru expunerea, promovarea si vanzarea produselor si/sau serviciilor. Aceasta include strategia si tacticile de marketing, tehnici de vanzare si sisteme de control al vanzarilor.
- Cunostinte si experienta in vanzarea materialelor de constructii;
- Permis de conducere categoria B;
- Foarte bune abilitati de comunicare, relationare si negociere;
- Cunostinte de operare PC.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- pachet salarial motivant, format din salariu fix si bonusuri din vanzari;