Click aici »

Asistent manager - AHR - Ploiesti

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
250 EUR
Oras(e)
Ploiesti Ploiesti
Domeniile ofertei
Traduceri, Secretariat/Administrativ
Data introducerii
08-11-2018
Data actualizare
08-11-2018

Descrierea postului

Asistent manager - Ploiesti

Cerinte

Jobul potrivit - manager de proiecte te asteapta astazi !

Daca vrei sa te alaturi unei echipe de elita, am fi bucurosi sa te avem alaturi => Manager Ploiesti.

Domeniul: traduceri, legalizari, apostile.

Avantaje: abilitate de a lucra pe PC, persoana comunicativa, etica profesionala, motivatie, atentie, onestitate, atitudine pozitiva, disponibilitate, capacitate de rezolvare a problemelor, spirit de echipa, disciplina, putere de convingere, stabilitate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Trimite CV