Click aici »

Asistent manager agricultura - Varasti

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti, Ilfov Bucuresti Ilfov
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ, Agricultura/Silvicultura
Data introducerii
17-04-2019
Data actualizare
19-06-2019

Descrierea postului

- Arhivarea documentelor, electronic si in format fizic
- Indeplineste activitatile zilnice de secretariat
- Asigura protocolul in cadrul intalnirilor
- Asigura transmiterea documentelor prin posta, curier, fax, e-mail
- Elaboreaza si redacteaza documentele si situatiile cerute de management
- Administreaza corespondenta zilnica emisa si primita (e-mail, fax, posta)

Cerinte

- Experienta in domeniul administrative /secretariat/ agricultura
- Cunostinte bune de operare pachetului Microsoft Office (Word, Excel)
- Abilitati de organizare, comunicare si relationare
- Abilitate de a invata lucruri noi
- Persoana organizata
- Permis categ. B
- Disponibilitate de deplasare si lucrul peste program in perioada campaniei agricole de vara

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Pachet salarial motivant
- Telefon mobil si masina

Trimite CV