Click aici »

Asistent logistica

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Achizitii/Logistica
Data introducerii
27-07-2016
Data actualizare
27-07-2016

Descrierea postului

- Se poate lucra pe acest post si pe diferite proiecte pe fondurile europene care necesita acest lucru.
- Preluarea comenzilor de transport si intocmirea documentelor necesare;
- Supravegherea transporturilor interne si internationale;
- Planificarea si urmarirea activitatii de aprovizionare si distributie;
- Preluarea si rezolvarea eventualelor reclamatii;
- Mentinerea legaturii cu furnizorii;
- Colaborarea cu institutiile vamale.

Cerinte

- studii superioare constitue un avantaj
- cunoasterea unei limbi de circulatie internationala la nivel cel putin mediu;
- cunostiinte MS Office;
- sociabilitate;
- disponibilitate de a invata lucruri noi si initiativa;
- disponibilitate pentru deplasari in tara si strainatate, pentru diferite intervale de timp.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se castiga bonusuri