Click aici »

Asistent farmacie - Bucuresti

Nivel cariera
Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Farmacii
Data introducerii
27-05-2011
Data actualizare
27-05-2011
Confidential
expirat

Descrierea postului

- Elibereaza produse farmaceutice si parafarmaceutice, sub supravegherea Farmacistului;
- Realizeaza propuneri de comanda pentru achizitionarea de produse farmaceutice si parafarmaceutice.

Cerinte

- Absolventi ai Colegiului /Scolii Postliceale - Specializarea Asistent Farmacie;
- Certificat de Membru al OAMMR;
- Cunostinte de operare PC;
- Deschidere catre asimilarea de noi cunostinte, flexibilitate, dorinta de perfectionare.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Oferim un mediu de lucru placut si profesional si un pachet salarial motivant.