Click aici »

Asistent evaluator imobiliar

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Management/Consultanta, Secretariat/Administrativ
Data introducerii
08-05-2014
Data actualizare
12-03-2018

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Facultate (in curs)
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Abilitati de analiza si sintetiza
Cunostiinte bune de MS Office(Word, Excel, Powerpoint)
Cunostiinte foarte bune ale limbii engleze (scris si vorbit)
Persoana ordonata, implicata profesional,  dornica sa invete
Carnet de conducere categoria B (constituie un avantaj)

Cerinte

Asistenta in proiectele firmei
Contactarea clientilor.
Activitati de secretariat
Corectarea si traducerea de texte in lb romana si engleza