Click aici »

Asistent departament tehnic

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Ilfov Ilfov
Domeniile ofertei
Vanzari, Serviciu clienti
Data introducerii
10-12-2014
Data actualizare
29-04-2015

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Liceu
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Responsabilitati:
- Mentinerea relatiei cu clientii, furnizorii si departamentele societatii;
- Intocmirea ofertelor comerciale si transmiterea acestora catre diversi clienti;
- Intocmirea si transmiterea cererilor de oferta si a comenzilor de piese de schimb catre furnizorii externi si interni;
- Intocmirea si evidenta contractelor si a facturilor proforme;
- Traducerea instructiunilor de utilizare si intretinere ale echipamentelor comercializate;
- Intocmirea dosarelor ISCIR pentru elevatoarele instalate;
- Evidenta si inregistrarea fiselor tehnice de montaj, revizie sau interventie.

Cerinte

Experienta intr-un post similar, abilitati de comunicare, rezistenta la stres, responsabilitate, punctualitate, cunostinte avansate de limba engleza si de operare PC (Word, Excel, Outlook Express, Internet Explorer, Acrobat Reader, programe tip AutoCAD).