Click aici »

Asistent administrativ

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Bucuresti, Constanta, Ploiesti, Sinaia Bucuresti Constanta Ploiesti Sinaia
Domeniile ofertei
Turism/Hoteluri
Data introducerii
12-04-2014
Data actualizare
23-04-2014
Confidential
expirat

Descrierea postului

angajatul v-a indeplini atat functii de secretara cat si de receptionera

Cerinte

-experienta intr-un post de receptionera sau secretara
-engleza avansat
-operare Word, Excel
-persoana sociabila
-permis de conducere categoria B

Oferta (bonusuri, beneficii)

400 euro
cazare+masa asigurate de angajator

Angajatii au dreptul de a folosi gratuit unele din utilitatile sau cursurile hotelului (ex: Yoga, Tai chi,meditatie etc).
In functie de eficienta angajatii sunt
eligibili pentru o marire de salariu dupa minim 3 luni de munca.Asigurarea de sanatate de baza este oferita de Guvernul
cipriot prin intermediul contractului de angajare al Angajatului. Pentru optiuni suplimentare de asigurare de sanatate, Angajatul poate achizitiona o asigurare de sanatate privata.