Click aici »

Asistent/a Marketing

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Iasi Iasi
Domeniile ofertei
Marketing
Data introducerii
30-01-2018
Data actualizare
10-09-2018

Descrierea postului

Angajam asistent/a marketing pentru munca de birou, program full time care trebuie:
- sa asigure relatia companiei cu clientii;
- sa oferteze;
- sa organizezecampanii marketing;
- sa participe la targuri si expozitii;
- gestionarea fluxului de comenzi si intocmirea documentelor aferente;
- gestionarea continutului platformei online;
- implementarea proiectelor de promovare a imaginii companiei, atat in mediul online cat si offline.
- propunerea si implementarea de concepte de marketing pentru promovarea companiei si cresterea notorietatii marcii;
- elaborarea si furnizarea de rapoarte management-ului organizatiei;
- experienta nu este necesara dar, desigur, apreciata.

Candidatul selectat pentru a ocupa aceasta pozitie va beneficia de o perioada de pregatire.

Cerinte

- Excelente abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- Capacitate de analiza, sinteza, interpretare a informatiilor si redactare concisa a acestora;
- Cunostinte excelente MS Office;
- Cunostinte avansate de limba engleza;
- Afinitatile cu artele vizuale vor fi foarte apreciate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- telefon;
- laptop;
- bonuri de masa.

Trimite CV