Click aici »

Asistent/a manager

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
400 EUR
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari, Secretariat/Administrativ
Data introducerii
17-09-2019
Data actualizare
17-09-2019

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 7 intrebari.

Descrierea postului

Efectuarea activitatilor solicitate de directorul general in cadrul editurii: contactatare parteneri asigurarea legaturilor telefonice, urmarirea relatiilor cu partenrii, planificarea diverselor activitati editoriale, executarea de operatiuni editoriale si de promovare, etc.

Cerinte

Cunoasterea limbii romane
Cunoasterea si folosirea aplicatiilor wor, excel, navigare pe internet
Capacitate de comunicare directa sau prin telefon
Putere de convingere
Aspect ingrijit

Oferta (bonusuri, beneficii)

Progam 6 ore/zi platit integral echivalent 8 ore cu salariul brut de 2200 lei

Trimite CV