Click aici »

Asistent(a) Manager

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
28-10-2015
Data actualizare
23-12-2015

Descrierea postului

Responsabilitati
- Suport in planificarea, organizarea si controlul activitatii transport
- Intocmirea documentelor si obtinerea actelor necesare pentru circulatia legala pe drumurile publice
- Urmarirea modului de intretinere si exploatare a masinilor, starii tehnice si de curatenie
- Stabilirea necesarului de piese de schimb si consumabile auto
- Mentinerea relatiei cu societatea de asigurari si urmarirea dosarelor de daune
- Preluarea cererilor de oferte si a comenzilor din partea clientilor
- Optimizarea costurilor legate de transportul intern si international
- Realizarea rapoartelor de activitate si prognozarea cheltuielilor aferente departamentului
- Indeplinirea altor dispozitii primite de la administratorul societatii

Cerinte

Cerinte
- studii medii sau superioare
- cunostinte operare PC (Word, Excel, Internet etc.)
- cunoasterea la nivel avansat a unei limbi de circulatie internationala (engleza, germana, franceza)
- aptitudini de comunicare, planificare si negociere
- seriozitate, dinamism, meticulozitate si adaptabilitate
- permis de conducere