Click aici »

Asistent/a departament vanzari

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Ilfov Ilfov
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
19-05-2014
Data actualizare
10-04-2015

Conditii de aplicare

Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Responsabilitati:
- Mentinerea relatiei cu clientii, precum si cu furnizorii interni si externi ai firmei;
- Intocmirea ofertelor comerciale si transmiterea acestora catre diversi clienti prin intermediul e-mailului sau faxului;
- Centralizarea, evidenta si intocmirea promotiilor;
- Intocmirea si evidenta facturilor proforme si a contractelor;
- Receptia si prelucrarea comenzilor transmise de clienti si vanzatori;
- Promovarea permanenta a imaginii firmei, precum si a produselor si serviciilor oferite prin intermediul e-mailului sau faxului.

Cerinte

Experienta intr-un post similar, persoana responsabila, punctuala, avand abilitati de comunicare si cunostinte avansate de limba engleza si de operare PC (Word, Excel, Outlook Express, Internet Explorer, Acrobat Reader).

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se discuta la interviu.