Click aici »

Arhitect

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Galati Galati
Domeniile ofertei
Inginerie, Arhitectura/Design
Data introducerii
17-07-2017
Data actualizare
17-07-2017

Descrierea postului

- intocmirea conceptelor de proiect, studiilor de solutie, studiilor de fezabilitate;
- intocmirea proiectelor tehnice (DTAC, PT, CS, DE): partea scrisa si partea desenata, liste de cantitati, fise tehnice, devize etc.;
- intocmirea documentatiilor tehnice pentru obtinerea avizelor, acordurilor si a autorizatiilor de construire;
- responsabilitatea depunerii documentatiilor pentru solicitarea avizelor, conform C.U. si urmarirea derularii procedurilor.

Cerinte

- absolvent al studiilor de arhitectura;
- cunoasterea programelor Autocad, Photoshop, Microsoft Office, programe de randare etc.;
- cunoasterea normelor tehnice si juridice necesare procesului de proiectare;
-cunoasterea legislatiei in domeniu;
- capacitatea de a lucra si comunica cu beneficiarii si colaboratorii;
-abilitati in luarea deciziilor, creativ, pasionat, talentat;
- capacitatea de a lucrat atat singur cat si in echipa in toate fazele elaborarii unui proiect;
- dispus sa-si asume responsabilitati.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- prime