Click aici »

Arhitect

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Piatra Neamt Piatra Neamt
Domeniile ofertei
Arhitectura/Design
Data introducerii
27-11-2014
Data actualizare
27-11-2014

Descrierea postului

? intocmire documentatii tehnice pentru toate fazele de executie SF/DTAC/PT/DE;
? dezvotarea de concepte arhitecturale;
? sustinere proiecte n comisii;
? intocmire caiete de sarcini, memorii de specialitate, antemasuratori, liste de cantitati de lucrari;
? coordonare specialitati (arhitectura, rezistenta, instalatii);
? urm?rirea executiei lucrarilor/ asistenta tehnica;

Cerinte

? studii superioare ? Universitatea de Arhitectura
? experienta minimum 5 ani; domeniul constructiilor metalice reprezinta un avantaj
? arhitect cu drept de semnatura
? cunoasterea avansata a programelor de proiectare AutoCAD/ArchiCAD si MS Office
? cunoasterea normativelor si a legislatiei n domeniu
? capabil sa gestioneze un numar mare de proiecte simultan
? engleza sau franceza ? scris ?i vorbit: nivel mediu
? permis de conducere cat. B, op?ional
? domiciliul n Piatra Neamt

CV-urile ?i scrisorile de inten?ie se trimit pn? pe data de 05.12.2014. Toate aplica?iile vor fi tratate cu strict? confiden?ialitate. Vor fi contacta?i numai candida?ii care ntrunesc criteriile cerute.