Click aici »

Arhitect

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Arhitectura/Design
Data introducerii
25-07-2014
Data actualizare
25-07-2014

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 4 intrebari.

Descrierea postului

- Nivel de studii: superioare de specialitate arhitectura;
- Experienta: minim 5 ani;
- Cunostinte programe specific ? Autocad, Arhicad, Artlantis, Autodesk 3DS MAX, Adobe Photo Shop, Corel Draw etc, ? nivel avansat;
- Cunoasterea legislatiei in domeniu; experienta in elaborare documentatie in vederea obtinerii avizelor si autorizatiilor de construire,
- Bun coordonator de specialitati (arhitectura, rezistenta, instalatii), atat in proiectare cat si in executie;
- Spirit de echipa, efort sustinut, posibilitati de concentrare si finalizare a datelor de  tema;

Cerinte

Deseneaza, proiecteaza, redacteaza pe calculator proiectele incredintate;
Intocmeste documentatii de proiectare care tin de specificul firmei;
Participa la antemasuratori si masuratori pentru relevarea constructiilor existente si terenurilor, precum si verificarea  cotelor si dimensiunilor de executie;
Realizeaza designul special pentru lucrari complexe de mobilier si amenajari interioare;
Reprezinta societatea in relatiile cu organele municipale, judetene si alte organe care se ocupa de avizari care tin de proiectele executate;
Indeplineste orice alte misiuni complexe de profil

Oferta (bonusuri, beneficii)

Oferta

- angajare full time / part time