Click aici »

Arhitect / Arhitect stagiar / Conductor arhitect

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Arhitectura/Design
Data introducerii
31-03-2009
Data actualizare
31-03-2009

Descrierea postului

Domeniul dumneavoastra de activitate cuprinde:
- proiectare de arhitectura;
- capacitatea de organizare de proiect;
- coordonarea tuturor specialitatilor;
- asistenta tehnica pe perioada executiei;
- arhivare electronica de date;
- reprezentarea biroului la meetinguri si conferinte nationale si internationale;
- participarea la concursuri de arhitectura nationale si internationale.

Cerinte

Arhitect sau conductor arhitect pentru proiecte interesante si cu arhitectura deosebita pe plan national si international:
- siguranta in lucru cu programele de CAD AutoCAD sau Nemetschek si eventual suplimentar ArhiCAD
- experienta cu sistemele de comunicare moderne si cu programele MS Office (Acces, Exel, Word, Powerpoint)
- pentru postul de sef de proiect: experienta ca arhitect / conductor arhitect/ sef proiect pe o perioada de cel putin 3 ani intr-un birou de arhitectura
- cunoasterea limbii germane si eventual a unei alte limbi straine constituie un avantaj
- disponibilitatea de coordona proiecte pe intreg teritoriul tarii (calatorii de afaceri) si strainatate
- creativitate si simt estetic
- capacitatea de a gasi solutii tehnice si estetice optime chiar in situatii dificile
- capacitatea de coordonarea a subordonatilor (desenatori, tehnicieni)

Arhitect sau conductor arhitect:
- cunoasterea materialelor de constructii si a detaliilor tehnice legate de folosirea acestora
- spirit de lucru cooperativ, dinamic si eficient
- permis de conducere categoria B

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu atractiv raportat la capacitatea profesionala a angajatului, prime pe lucrari si de sarbatori, telefon de firma.