Click aici »

Area sales manager

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Finante/Contabilitate, IT Software, Vanzari
Data introducerii
19-01-2011
Data actualizare
19-01-2011

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 1 intrebari.

Descrierea postului

Vanzari business to business de soft ERP (pentru judetele TM, CS, AR, HD)
Implementarea strategiei de vanzari a firmei
Invata si promoveaza produsele si serviciile oferite de firma
Extinderea portofoliului de clienti
Realizarea targetului de vanzari.

Cerinte

Experienta in vanzari Business to business sau fundraising pentru ONGuri
Cunostinte IT
Permis cat B
Abilitati de comunicare
Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu
Persoana activa, motivata de munca de teren
Persoana prietenoasa, care stabileste cu usurinta relatii cu ceilalti
Persoana tanara entuziasta, cu initiativa si cu potential
Experienta de lucru cu/vanzare a ERPurilor constituie avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu fix si comision din vanzari
Laptop si telefon mobil
Masina de serviciu
Posibilitate de a deveni National Sales Manager.