Click aici »

Area Sales Manager

Liceu, Facultate, Entry-level Management, Middle-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Braila, Buzau, Galati, Tulcea Braila Buzau Galati Tulcea
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare, Vanzari
Data introducerii
31-10-2008
Data actualizare
31-10-2008

Descrierea postului

Responsabilitati principale :
- Crearea si dezvoltarea portofoliului de clienti in zona arondata;
- Implementarea strategiei de vanzari in teritoriu;
- Preluarea comenzilor de la clienti;
- Analiza pietei din zona arondata.

Cerinte

Cerinte obligatorii :
- persoana care aplica trebuie sa fie locata in Buzau
- studii medii/superioare
- experienta in vanzari : minimum 1 an;
- cunoasterea pietei din domeniul materialelor de constructii - reprezinta un avantaj;
- permis de conducere categoria B : minimum 1 an;
- cunostinte de operare PC;
- abilitati de comunicare, organizare si negociere;
- rezistenta la ritm rapid de munca, dinamism;

Oferta (bonusuri, beneficii)

- conditii atragatoare de salarizare,
- masina de serviciu,
- telefon mobil,
- posibilitati de dezvoltare continua a carierei si de pregatire profesionala.