Click aici »

Area sales manager

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Ploiesti Ploiesti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
13-05-2019
Data actualizare
13-05-2019

Descrierea postului

- Identificarea de noi clienti;
- Cresterea cotei de piata a produselor / serviciilor din portofoliul firmei;
- Mentinerea si dezvoltarea bazei de clienti pe care reuseste sa o formeze;
- Prezinta si promoveaza produsele din portofoliul firmei prin realizarea de oferte pentru clientii potentiali;
- Prospecteaza in permanenta piata in vederea identificarii de noi clienti si a cresterii cotei de piata a produselor;
- Mentine permanent legatura cu clientii existenti pentru fidelizarea acestora;
- Urmareste incasarea comenzilor.

Cerinte

- Vrei sa lucrezi intr-o echipa dinamica, pasionata de domeniul vanzarilor?
- Vrei sa iti dezvolti abilitatile de comunicare si negociere?
- Interactionezi cu usurinta cu ceilalti si iti place sa dezvolti noi relatii de business?
- Iti plac provocarile si esti motivat de atingerea obiectivelor de vanzari?
- Ai cunostinte generale de internet?
- Ai studii medii finalizate?

Oferta (bonusuri, beneficii)

Lucru intr-o echipa de oameni energici si perseverenti;
Program flexibil de lucru de luni pana vineri;
Atmosfera de lucru placuta;
Seriozitate si posibilitate de promovare.