Click aici »

Animatori petreceri

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Elevi/Studenti, Altele
Data introducerii
28-11-2015
Data actualizare
28-11-2015

Descrierea postului

Dumbolino, cea mai tare companie de organizari petreceri pentru copii mari si mici, isi deschide portile pentru a primi noi colegii. Are nevoie de persoane creative care sa poata anima petrecerile pentru copii.

Cerinte

Este nevoie de deschidere de a invata lucruri noi si modalitati specifice de lucru, proceduri si regulamente.

Pregatirea anterioara nu e asa de importanta ca la alte postri, conteaza capacitatile personale ale fiecaruia.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- program flexibil
- salariu peste nivelul pietei
- bonusuri in functie de activitatea prestata
- formari si traininguri
- plata extra pentru evenimentele in afara spatiului
- mediu de lucru placut, distractiv
- posibilitate de promovare (avansare).