Click aici »

Animator copii

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
Elevi/Studenti, Altele
Data introducerii
28-10-2016
Data actualizare
28-10-2016
Confidential
expirat

Descrierea postului

PlayZone Timisoara angajeaza personal receptie si animator socio-educativ part-time sau full-time.
Cautam persoane dinamice, cu disponibilitate pentru lucrul in week-end, gandire pozitiva, dornice de a invata lucruri noi si care sa indrageasca copiii.

Cerinte

- Studii medii sau superioare
- Domiciliul stabil in Timisoara
- Persoana dinamica, comunicativa, vesela, dornica sa lucreze cu copii
- Sa stie sa danseze/cante, sa organizeze jocuri dinamice, sa faca joc de rol
- Disponibilitate pentru weekend daca se solicita de catre conducere