Click aici »

Ambalatori / pickers / preparatori comanda

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti, Giurgiu, Ilfov Bucuresti Giurgiu Ilfov
Domeniile ofertei
Achizitii/Logistica
Data introducerii
16-01-2018
Data actualizare
05-02-2018

Descrierea postului

Ne marim echipa ! Alature-te colegilor ce isi desfasoara activitatea intr-unul din cele mai mari depozite situate la Km 23 (autostrada Bucuresti-Pitesti) pentru a lucra intr-un mediu dinamic, cu munca rasplatita pe masura !

Cerinte

Noul coleg va dovedi:
O prima experienta in depozit
Usurinta in utilizarea scanner-ului si a lizei electrice
Persoana responsabila, ordonate, atente la detalii, punctuala
Implicare si rezistenta la efort

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se ofera :
? Salariul brut 1740 ron/luna
? Bonuri de masa 15 ron/zi
? Bonus de performanta
? Ore suplimentare platite 175%, ore lucrate pe tura de noapte 125%
? Naveta gratuita din Bucuresti, din
- judetul Dambovita (Jugureni-Petresti-Uliesti-Croitori-Ragu) si
- judetul Giurgiu (Cosoba- Joita-Bicu-Sabareni-Zurbaua-Dragomiresti vale-Dragomiresti-Deal)