Click aici »

Ambalator servetele in Jilava Ilfov

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
250 EUR
Oras(e)
Bucuresti, Ilfov Bucuresti Ilfov
Domeniile ofertei
Productie
Data introducerii
12-06-2018
Data actualizare
15-07-2019

Conditii de aplicare

Acest anunt este adresat femeilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Muncitor necalificat pentru ambalat servetele la fabrica de servetele din Jilava. Se poate lucra 8 ore zilnic sau 12 ore pe zi cu o zi libera 12/36h.
Salariul minim pe economie si bonuri de masa dupa a doua luna.
Proba de lucru va fi de doua saptamani pentru un salariu de 500 lei in mana.

Cerinte

Persoana angajata,trebuie sa aiba manualitate si sa nu sufere de boli contagioase
0733542542

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariul minim pe economie plus bonuri de masa dupa a doua luna.
0733542542