Click aici »

Ambalator manual

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Productie
Data introducerii
13-07-2017
Data actualizare
13-07-2017

Descrierea postului

- efectueaza receptia cantitativa a materialelor;
- ambaleaza produsele  in conformitate cu standardele de calitate stabilite si specificate in comanda de productie;
- avizeaza fisele de lucru cu ora si data corespunzatoare efectuarii operatiunilor;
- infregistreaza comenzile in programul de productie.

Cerinte

- studii medii,
- cunostinte minime de limba engleza,
- cunostinte medii de PC,
- experienta minim 2 ani de lucru in productie (tipografia/legatoria prezinta avantaj),
- disponibilitate pentru lucru in 2 schimburi.

Oferta (bonusuri, beneficii)

In prezent, ne aflam in continua dezvoltare motiv pentru care ne marim echipa!

Alaturi de noi,va oferim oportunitatea de a pune in practica ceea ce ati acumulat de-a lungul anilor de studiu si de a va dezvolta profesional alaturi de profesionisti intru-un mediu de activitate hi-tech, fascinant, aflat intr-o continua schimbare,

Facand parte din echipa Austria Card veti bebeficia de:
- un mediu de lucru competitiv, curat si dinamic;
- pachet salarial atractiv;
- bonuri de masa;
- transport decontat.