Click aici »

Alpinisti utilitari si muncitori necalificati

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Calarasi, Giurgiu, Pitesti, Tulcea Calarasi Giurgiu Pitesti Tulcea
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
27-04-2020
Data actualizare
27-04-2020
Confidential
expirat

Descrierea postului

Cautam alpinisti utilitari pentru efectuarea unei game largi de lucrari la inaltime.
Cautam de asemenea si muncitori necalificati!
Zone din care dorim angajarea: Giurgiu, Tulcea, Calarasi, Pitesti.

Cerinte

Cerinte:
- experienta nu este obligatorie, dar reprezinta un avantaj
- seriozitate
- disponibilitatea de deplasare

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se ofera salariu motivant, instructaj la locul de munca, echipamente de lucru omologate, echipamente individuale de protectie.