Click aici »

Alpinist utilitar - pentru un proiect de 2 luni

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
600 EUR
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
15-06-2015
Data actualizare
15-10-2015

Descrierea postului

Alpinist utilitar cu experienta de minim 1 an in domeniu.
Proiectul este pe 2 luni (si/sau in functie de lucrarile primite ulterior).
Intretinere structuri metalice (curatare mecanica, degresare, grunduire/vopsire).

Cerinte

Experienta minim 1 an in domeniul alpinismului utilitar.
Cunoasterea si utilizarea echipamentelor si accesoriilor specifice.
Detinerea de echipament propriu.
Detinerea de PFA/PFI/SRL constituie un avantaj major.

Oferta (bonusuri, beneficii)

600 euro net pe luna (echivalentul in lei).
cazare asigurata in zona de lucru, plus o masa pe zi.