Click aici »

Ajutor montator tamplarie PVC

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Iasi Iasi
Domeniile ofertei
Productie
Data introducerii
04-08-2009
Data actualizare
10-11-2014

Descrierea postului

Ajutor montator tamplarie PVC,usi de interior usi metalice,

- asigurarea n bune condi?ii a montajului ferestrelor din PVC ?i a u?ilor cu garantarea unei bune func?ion?ri;
- folosirea instrumentelor de lucru adecvate pentru fiecare tip de lucrare;
- asigurarea transportului n bune condi?ii a lucrarii la domiciliul clientului;
- ncasarea banilor de la client;
- predarea banilor ncasa?i c?tre departamentul de contabilitate;
- asigurarea semn?rii de c?tre client a documentelor (procesul de predare-primire a lucr?rii, a formularului de evaluare a calit??ii lucr?rii).

Cerinte

-absolvent studii medii (minim);
-carnet conducere categoria B;
-experienta in domeniul constituie avantaj;
-politicos cu clientii;
-domiciliul stabil in Iasi.

Oferta (bonusuri, beneficii)

-dupa interviu.