Click aici »

Ajutor marketing

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Lugoj, Timisoara Lugoj Timisoara
Domeniile ofertei
Marketing
Data introducerii
24-10-2011
Data actualizare
24-10-2011

Descrierea postului

Ajutor director marketing presupune studii universitare cu specializare in marketing, secretariat sau in domeniul comercial. De asemenea o experienta de minim un an.

Cerinte

Bune cunostine de limba italiana si engleza(vorbit si scris)
Execelente abilitati de utilizare a calculatorului si internetului
Disponibilitate de deplasari in tara si strainatate
Permis categoria B (minim doi ani de sofat).

Pasaport.
CV-urile trebuie insotite de poza.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu motivant
Atmosfera de lucru placuta
Transport asigurat Timisoara-Topolovatul Mare.