Click aici »

Ajutor gestionar

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Oradea Oradea
Domeniile ofertei
Achizitii/Logistica, Comert
Data introducerii
17-01-2018
Data actualizare
17-01-2018

Descrierea postului

Angajam ajutor gestionar in depozit anvelope Oradea.

Cerinte

Societate Comerciala angajeaza personal in depozit roti, role si anvelope pentru stivuitoare din Oradea, cart. Episcopia, Str. Matei Corvin.
Prorgram de lucru fix, de la ora 08:00 pana la 17:00 de luni pana vineri fara ore suplimentare, sambata, duminica si zilele libere nationale nu se lucreaza, concediu de vara si de iarna cate 2 sapt. transport asigurat din Rogerius.

Activitati zilnice:
- se pregateste marfa pentru curieri conform facturilor cu ajutorul gestionarului
- se descarca marfa sosita, se receptioneaza si se pune la loc
- se pregateste si se incarca marafa pe masinile care pleaca in cursa impreuna cu soferii

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se acorda:
- salariu fix negociat
- tichete de masa
- transport asigurat