Click aici »

Ajutor de bucatar

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti, Ilfov, Otopeni Bucuresti Ilfov Otopeni
Domeniile ofertei
Restaurant
Data introducerii
16-03-2017
Data actualizare
04-09-2017

Descrierea postului

Pregatirea produselor alimentare si indeplinirea cererilor clientilor prin standardele solicitate de companie.

Cerinte

Respecta retetele de productie si modul de prezentare a produsului finit conform instructiunilor companiei;
Verifica specificatia de meniu si detaliile de preparare a alimentelor;
Se asigura ca produsele alimentare corespund permanent si pe deplin cererii clientului, in ceea ce priveste cantitatea, calitatea, costul si timpul de productie;
Se asigura ca toate produsele utilizate sunt in conformitate cu procedurile si standardele companiei si legislatiei in vigoare.

PROGRAM DE LUCRU:
In 12 -24, 12 - 48 sau de 8 ore

Oferta (bonusuri, beneficii)

BENEFICII:
Salariu fix + spor de noapte + spor de vechime, in concordanta cu grila de salarizare a companiei;
Bonusuri periodice dobandite in urma peformantelor dovedite si a vanzarilor; Facilitati acordate angajatilor in cadrul companiei (masa, transport, tichete de masa);
Planuri de dezvoltare profesionala si training, activitati sociale in cadrul companiei.