Click aici »

Ajutor bucatar / preparator in bucatarie ptr Franta

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Tara
Romania, France
Bucuresti, Pitesti, Ploiesti, Strainatate, Toate orasele Bucuresti Pitesti Ploiesti Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Turism/Hoteluri, Restaurant
Data introducerii
22-06-2012
Data actualizare
22-06-2012

Descrierea postului

Ajutor bucatar / preparator alimente / personal in bucatarie pentru detasare in Franta in zona Brive la Gaillarde.

Cerinte

OBLIGATORIU: experienta si limba franceza.

CV cu foto aici sau la email: deco_cv@yahoo.com sau la fax 0348.815.280 (specificand pentru ce job aplicati)

Un CV + foto in franceza trimise pe email reprezinta un avantaj

Oferta (bonusuri, beneficii)

-salariu + diurna
-transport, cazare asigurate
-masa in timpul programului asigurata

Daca cumva sunteti deja in Franta sau ati mai lucrat in Franta va rugam sa precizati.