Click aici »

Ajutor bucatar fast food, mall

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
300 EUR
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Restaurant
Data introducerii
28-12-2011
Data actualizare
28-12-2011

Descrierea postului

Responsabilitatile jobului

-     spalare, sortare, curatare, taiere legume
-              taiere carne
-              semiprepararea a diverse feluri de mancare
-              evidenta necesarului de materie prima pentru bucatarie.

Cerinte

Candidatul ideal

- barbat, varsta maxima 40 ani
- experienta in bucatarie minim `1 an
- disponibil lucru in schimburi, schimbul 1: 09.00-17.00 sau schimbul 2: 14.00- 22.00, intervalele orare se pot modifica in functie de cerintele bucatarului sef
- capacitate de a lucra in conditii de stres
- recomandare de la locul de munca anterior
- stabil din punct de vedere profesional, dorim o persoana care nu a schimbat foarte des locul de munca.