Agenti servicii clienti prin telefon limbile Engleza + Franceza

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
500 EUR
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Serviciu clienti
Data introducerii
25-05-2016
Data actualizare
25-05-2016
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Franceza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Firma canadiana de outsourcing angajeaza urgent agenti servicii clienti prin telefon fluenti in limbile Engleza + Franceza

Conditii de munca excelente in cadrul unei multinationale.
Se poate munci in ture de zi si de noapte, full time
O sa va rog sa trimiteti un CV la adresa mentionata sau cereti relatii la numarul de telefon afisat.
Salariu lunar net de debut incepand de la 2.300 lei + bonuri de masa
Dupa 6 luni, in functie de rezultate+spor ore de noapte ( pentru cei care lucreaza dupa ora 6 ) salariu mediu este de 3.300lei, net

Cerinte

Cunoasterea limbilor franceza si engleza la un nivel fluent

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu lunar 2300 lei net+bonuri de masa+asistenta medicala de baza Regina Maria