Click aici »

Agenti de recrutare Work and Travel Vara 2011

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca, Turda Cluj-Napoca Turda
Domeniile ofertei
Serviciu clienti, Turism/Hoteluri, Vanzari
Data introducerii
29-03-2011
Data actualizare
29-03-2011

Descrierea postului

- Promoveaza Programele Work & Travel - Vara 2011;
- Prospecteaza, stabileste contacte si recruteaza aplicanti pentru programele Work and Travel;
- Invata, se documenteaza si se dezvolta permanent astfel incat sa asigure promovarea joburilor Work & Travel cu profesionalism.

Cerinte

- Student sau absolvent facultate - preferabil;
- Bune abilitati de consiliere a clientului;
- Corectitudine ?i responsabilitate;
- Excelente abilitati de comunicare;
- Abilitati de vanzare;
- Reprezinta avantaj - experienta unui program Work & Travel ;
- Spirit de echipa.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Oportunitate de a castiga bani;
- Posibilitatea de a acumula experienta in domeniul vanzarilor si cel al resurselor umane;
- Participare la training-uri.