Click aici »

Agenti de interventie

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
350 EUR
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Protectie/Paza
Data introducerii
15-11-2007
Data actualizare
29-01-2008

Descrierea postului

Agenti de interventie pentru Bucuresti. Patrularea auto in zonele desemnate, interventia operativa pentru prevenirea/stoparea unor posibile agresiuni asupra obiectivelor monitorizate.

Cerinte

Cautam mai mult decat muschi persoane (inclusiv femei) cu potential de comunicare si intelegere, superioare. Experienta constituie un avantaj. Exclus batausi!!! Asiguram pregatire de nivel superior (tactica si tehnica) si pregatire fizica.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Cel mai modern mediu de lucru al unei subunitati de interventie, conditii pentru desfasurarea activitatii la cele mai inalte standarde.