Click aici »

Agenti/Agente de securitate / Sef tura din Bucuresti

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Protectie/Paza
Data introducerii
12-11-2014
Data actualizare
12-03-2015

Descrierea postului

ANGAJAM AGENTI/AGENTE DE SECURITATE, SEFI DE TURA SI OPERATOARE DISPECERAT VIDEO IN URMATOARELE CONDITII:

Asigurarea ordinii de securitate in obiective;
Paza obiectivului, bunurilor si valorilor nominalizate in planul de paza si asigurarea integralitatii acestora; Rezolvarea incidentelor de securitate;
Asigurarea informarii operative privind ordinea de securitate in obiectiv; Gestionarea resurselor materiale din dotarea postului; Completarea documentelor specifice serviciului de securitate; Aplicarea normelor de securitate si sanatate in munca si protectia mediului;

Cerinte

Experienta privind paza si securitatea obiectivelor ? constituie un avantaj;
Capacitatea de mentinere a unor relatii de munca eficace;
Respectarea riguroasa a regulilor si instructiunilor;
Atentie concentrata si distributiva; Capacitate de memorare buna;
Studii medii;
Atestat profesional de agent securitate/Certificat de calificare/Adeverinta inscriere curs Agent Securitate.
Fara antecedente penale;
Apt medical si psihologic pentru exercitarea functiei;
Recomandare de la ultimul loc de munca ? constituie avantaj;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pachet salarial in functie de performante si obiectiv;
Mediu de lucru dinamic;
Oportunitati de cariera intr-o companie in plina ascensiune;