Click aici »

Agent vinzari

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Iasi, Pascani, Roman, Suceava, Vaslui Iasi Pascani Roman Suceava Vaslui
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
26-02-2009
Data actualizare
26-02-2009

Descrierea postului

*  Prospectarea pietei
    * Urmarirea trendului pietei
    * Colectare de informatii legate de piata
    * Intocmirea de rapoarte specifice activitatii
    * Negociere cu clientii
    * Mentinerea relatiei cu clientii (vizite, participare la targuri etc.)
    * Promovarea produselor noi ale companiei, ofertelor speciale etc.

Cerinte

# Experienta relevanta intr-un mediu competitiv
# Capacitate de organizare si planificare
# Persoana dinamica
# Pregatit pentru lucrul sub presiune si rezistenta la stres
# Cunostinte bune de operare in MS Office (Word si Excel)
# Bune abilitati de comunicare si interrelationare