Click aici »

Agent Vanzari

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Iasi Iasi
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
30-04-2014
Data actualizare
30-04-2014

Descrierea postului

Identifica noi clienti carora le prezina firma si produsele acesteia.
Mentine si dezvolta relatia cu clientii existenti.
Participa intens la marirea numarului de clienti.
Realizeaza cercetari de piata referitoare la concurenta, preturi, tendinte.
Ofera servicii de consultanta tehnica pre vanzare.
Organizeaza procesul de lucru, preia sub control tir-rurile cu marfa, le devameaza si le conduce spre consumator.
Urmareste si finalizeaza procesul de descarcare a tir-rurilor cu pachetul de documente necesare.
Se ocupa cu obtinerea diferitor certificate si autorizatii ce tine de sectoruldat, si anume, faina de griu

Cerinte

- Studii medii / superioare
- Experien?? n vnz?ri, preferabil n domeniul vinzarilor de faina de griu, si de secara, sau intr-o activitate similara de minim 2 ani.
- Abilitati de planificare ,organizare si comunicare.
- Abilitati sporite in comunicare si negociere
- Cursuri sau cunostinte de logistica constituie un avantaj.
- Cunostinte de limba rusa constituie un avantaj.
- Posesor de automobil si permis auto.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Pachet salarial atractiv compus din parte fixa si comision din vanzari.
- Instrumentele necesare desfasurarii activitatii in teren cat si la birou.
- Oportunitatea dezvoltarii carierei intr-un domeniu aflat in plina expansiune.