Click aici »

Agent vanzari

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
200 EUR
Oras(e)
Cluj-Napoca Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
19-02-2014
Data actualizare
19-02-2014
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 2 ani experienta in domeniul Vanzari
Nivel minim de studii: Liceu
Acest anunt este adresat barbatilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

-prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
-administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti

Cerinte

-persoana deschisa, agreabila, prezenta business
-dinamism, orientarea catre client, proactivitate si flexibilitate
-abilitati de comunicare excelente
-operare PC

Oferta (bonusuri, beneficii)

Telefon, laptop, masina + bonusuri la depasirea targetului