Click aici »

Agent vanzari

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti, Ilfov Bucuresti Ilfov
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
11-09-2012
Data actualizare
26-11-2014

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 3 intrebari.

Descrierea postului

Promovarea si vanzarea serviciilor / produselor companiei;
Identificarea de potentiali noi clienti;
Mentine si dezvolta relatiile cu clientii existenti;
Negociaza si incheie contracte;
Asigura clientilor servicii de consultanta tehnica si pre/post vanzare;
Participa intens si activ la realizarea obiectivelor calitative si cantitative ale echipei si la atingerea targetului de vanzari;
Intocmeste rapoarte de activitate.

Cerinte

Persoana proactiva, cu initiativa, dornica sa aiba realizari;
Capacitate de organizare, negociere si convingere;
Seriozitate si integritate;
Abilitati de comunicare si relationare;
Experienta in vanzari sau disponibilitatea pentru adaptarea la acest tip de activitati;
Cunostinte tehnice necesare pentru prezentarea si recomandarea produselor.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu fix
Bonusuri pentru praguri de performanta
Masina de serviciu (in functie de rezultate)
Telefon mobil de serviciu
Program: Luni-Vineri (8h/zi)