Click aici »

Agent vanzari

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
14-09-2011
Data actualizare
02-05-2014

Descrierea postului

Extinderea numarului de clienti si colaboratori
Prezentarea si promovarea produselor firmei
Negocierea cu clientii.
Ofertarea si colaborarea se poate face prin email astfel se confirma provenienta clientului si comenzilor, neexistand dubii daca respectivul client a comandat ceva sau nu.

Cerinte

Abilitati de comunicare, utilizarea email-ului.
Persoana dinamica, activa.
Cunostinte minime de coreldraw constituie un avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariul este exprimat in procent.
Orice client aduceti si comanda produse veti primi un procent de 20% din totalul facturii indiferent de valoarea acesteia.