Click aici »

Agent vanzari

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Covasna Covasna
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
23-05-2011
Data actualizare
31-12-2016

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Liceu

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

* De preferinta din zona Covasna, Targu Secuiesc.
* Prospectarea pietei
* Urmarirea trendului pietei
* Colectare de informatii legate de piata
* Intocmirea de rapoarte specifice activitatii
* Negociere cu clientii
* Mentinerea relatiei cu clientii (vizite, participare la targuri etc.)
* Promovarea produselor noi ale companiei, ofertelor speciale etc.

Cerinte

* Capacitate de organizare si planificare
* Persoana dinamica
* Disponibilitate pentru deplasari in tara si strainatate
* Pregatit pentru lucrul sub presiune si rezistenta la stres
* Cunostinte bune de operare in MS Office (Word si Excel)
* Aptitudini de comunicare verbala si scrisa in limba romana
* Bune abilitati de comunicare si interrelationare
* permis de conducere categoria B
* OBLIGATORIU FARA ALCOOL.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- dupa interviu
- masina si telefon de serviciu
- cursuri de specializare in strainatate