Click aici »

Agent vanzari

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Brasov, Cluj-Napoca, Iasi, Sibiu, Timisoara Brasov Cluj-Napoca Iasi Sibiu Timisoara
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
30-04-2010
Data actualizare
15-12-2010
Confidential
expirat

Descrierea postului

Agentie italiana ce reprezinta pe piata din Romania branduri de mobilier italian cauta in Romania subagenti.

Cerinte

Candidatul ideal:

- portofoliu clienti;
- experienta in domeniul vanzarilor cel putin 3 ani;
- minim studii medii tehnice(finalizate cu diploma de bacalaureat), studiile superioare constituie un avantaj;
- orientare catre obtinerea de rezultate concrete;
- foarte bune abilitati de negociere;
- abilitati de organizare si planificare;
- abilitati de comunicare orala si in scris excelente, usurinta in exprimare;
- cunostinte de limba engleza sau italiana( vorbit, scris -nivel mediu sau avansat - obligatoriu);
- permis de conducere categoria B.

Dorinta de a fi pe cont propriu si a avea propria afacere.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Comision din vanzari.