Click aici »

Agent vanzari

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
27-04-2010
Data actualizare
27-04-2010

Descrierea postului

- Contactarea potentialilor clienti
- Programarea si intalnirea potentialilor clienti
- Mentinerea si dezvoltarea rela?iilor cu clientii
- Gestionarea vanzarilor catre clientii din portofoliu, urmarind constant atat cre?terea volumului acestora, cat si satisfac?ia clientului
- Urm?rirea derularii contractelor si respectarea angajamentelor fata de clienti
- Pregateste documentatia si raportarea necesara managementului vanzarilor.

Cerinte

Persoana dinamica, cu capacitate de negociere si convingere.
Cu experienta in vanzari
Capacitate de lucru independent.
Prezen?? ?i maniere profesionale irepro?abile
Creativ, comunicativ, punctual, sociabil
Abilitati de analiza
Ambitios, prietenos si disponibil pentru integrarea in echipa.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu atractiv.
Posibilitatea de a realiza castiguri suplimentare.