Click aici »

Agent vanzari

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
15-04-2010
Data actualizare
30-06-2010

Descrierea postului

-Identific? poten?ialii clien?i, dezvolta si intretine portofoliul de clienti;
-Contribuie la promovarea imaginii organizatiei, atragerea de noi segmente de piata si realizarea de noi contacte comerciale.
-Culege date privind produsele/ organiza?iile/ tehnicile de vnzare concurente.

Cerinte

? comunicativitate, adaptabilitate, experienta in domeniul echipamentelor/utilajelor/sculelor folosite in constructii si ateliere de prelucrari
? experien?? n vnz?ri sau disponibilitate pentru adaptarea la acest tip de activitati
? cunostinte tehnice necesare pentru prezentarea si recomandarea echipamentelor, in scopul indrumarii potentialilor beneficiari catre solutia optima (unul sau mai multe din domeniile: scule electrice, scule de mana, echipamente de mica mecanizare - generatoare, aparate de sudura, motopompe, placi compactoare etc, accesorii).

Oferta (bonusuri, beneficii)

? In functie de rezultate: masina la dispozitie, telefon, pachet salarial atractiv (bonusuri trimestriale, tichete valorice, consult medical periodic gratuit)
? Angajarea se face in baza unui contract individual de munca pe durata nedeterminata, in conditiile stabilite la interviu.